پرسش و پاسخ

image روشویی را برای چه فضایی میخواهید آیا برای سرویس بهداشتی میخواهید یا حمام؟ یا آن که برای اتاق مهمان یا اتاق های هتل یا اتاق خواب قصد تهیه آن را دارید؟

image اگر برای سرویس بهداشتی و یا حمام میخواهید تهیه کنید در کنار زیبایی باید به دوام و کیفیت آن نیز توجه کنید. و اگر برای اتاق مهمان میخواهید نه تنها به زیبایی و کیفیت باید توجه کنید ،بلکه میزان تناسب آن را با دکوراسیون و چیدمان داخلی اتاق باید بسنجید.

image بهترین نوع روشویی چیست؟

image به دلیل آن که کف زمین سرویس های بهداشتی و حمام مکررشستشو میشود. بهترین انتخاب در این فضا ها روشویی هایی میباشند که بر روی دیوار نصب میشوند و پایه ندارند.و مقداری فضای خالی بین سرویس و زمین ایجاد میشود.البته اگر دیوارهای محیط هم بسیار شسته میشود سرویس هایی که تماس کمتری به دیوار دارند بسیار انتخاب مناسبی هستند. به دلیل آن که شستن دیوار نه تنها راحت تر میشود بلکه الودگی ها بین صفحه تماس روشویی با دیوار جمع نمیگردد. اگر برای قراردادن روشویی فضای کمی در اختیار دارید بهتر است از دستشویی هایی که طرح مدرن و فلت دارند استفاده کنید. تا نه تنها جلوه ی زیبایی را ایجاد کند بلکه بتوانید از کابینت روشویی جا دادن وسایل کمک بگیرید


@image


image بهترین انتخاب برای محیط با سبک کلاسیک چیست؟

image اگر دکوراسیون داخلی محیط به سبک کلاسیک است مثلا ستون هایی با طرح های رومی دارد و یا نقش و نگار سلطنتی دارد. سرویس های کلاسیک هم هماهنگ با قسمت های دیگر محیط میتوانند باشند هم انواع مختلفی از آن ها در بازار موجود هستند که میتوان در سرویس بهداشتی از آن ها استفاده کرد و هم در اتاق های خواب و مستر. و حتی اتاق های هتل ها.

image سرویس با طرح چوب برای چه فضایی مناسب است؟

image اگر دکوراسیون داخلی محیط با طرح و نگار طبیعت است و علاقه مند به استفاده از متریال هایی هستید که شما را به یاد طبیعت می اندازد سرویسهای طرح چوب مناسب است. و اگر فضای خانه به شکل ساده طراحی شده است سرویس های مدرن میتوانند مناسب باشند.