رزومه

گروه صنعتی لومیکس فعالیت خود را از سال 1385 در صنعت تولید کابینت روشویی تمام PVC و آینه و آینه باکس آغاز و تولید و عرضه کرده است . این شرکت با استفاده از دستگاه های جدید و مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجریه، محصولی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی تولید می کند. محصولات تولیدی گروه صنعتی لومیکس برای سنگ های روشویی تولید داخل و خارج از کشور استفاده می شود. محصول تولیدی از ورق تمام PVCتولید می شود و رنگ استفاده شده به مدت 10 سال ضمانت دارد. گروه صنعتی لومیکس به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت کابینت سازی شناخته می شود و محصولات تولیدی خود را از طریق شبکه گسترده فروش در سراسر کشور توزیع می کند.


@image


همچنین گروه صنعتی لومیکس در طی سالهای اخیرطی 3 دوره درسال 95و سال 96و سال 97 در نمایشگاه های بین المللی و در نمایشگاه توسعه و تجارت ایران با کشورهای همسایه در سال 97 حضور بهم رسانده است .
-گروه صنعتی لومیکس علاوه بر نمایندگان داخلی کشور عزیزمان نمایندگان از کشور به خصوص عراق را دارا می باشد و در حوزه صادرات در سالهای حمایت از کالای ایرانی نقش مهمی را ایفا می کند .
-خدمات پس از فروش گروه صنعتی لومیکس در رده صنفی خوددرطی سالهای خدمت خود بی نظیر بوده است و مشتری مداری را جزء الویت های خود قرارداده است.

@image