راهنمای خرید روشویی

قبل از این که اقدام به خرید روشویی کنید بهتر است با انواع و تناسب آن با ساختار سرویس بهداشتی خانه خود آشنا شوید. به خصوص به دلیل تنوع بالا و بازه گسترده ی محصولات در این زمینه شاید انتخاب، کار مشکلی باشد مهم ترین معیارهایی که برای انتخاب باید در نظر بگیرید را در این جا ذکر می کنیم :

1. روشویی را برای چه فضایی میخواهید آیا برای سرویس بهداشتی میخواهید یا حمام؟ یا آن که برای اتاق مهمان یا اتاق های هتل یا اتاق خواب قصد تهیه آن را دارید؟ اگر برای سرویس بهداشتی و یا حمام میخواهید تهیه کنید در کنار زیبایی باید به دوام و کیفیت آن نیز توجه کنید. و اگر برای اتاق مهمان میخواهید نه تنها به زیبایی و کیفیت باید توجه کنید ،بلکه میزان تناسب آن را با دکوراسیون و چیدمان داخلی اتاق باید بسنجید


@image


نکته مهم : به دلیل آن که کف زمین سرویس های بهداشتی و حمام مکرر شستشو میشود. بهترین انتخاب در این فضا ها روشویی هایی میباشند که بر روی دیوار نصب میشوند و پایه ندارند.و مقداری فضای خالی بین سرویس و زمین ایجاد میشود. تا در هنگام شستشو زمین آلودگی ها در زیر آن جمع نگردد. البته اگر دیوارهای محیط هم بسیار شسته میشود سرویس هایی که تماس کمتری به دیوار دارند بسیار انتخاب مناسبی هستند. به دلیل آن که شستن دیوار نه تنها راحت تر میشود بلکه الودگی ها بین صفحه تماس روشویی با دیوار جمع نمیگردد.

اگر برای قراردادن روشویی فضای کمی در اختیار دارید بهتر است از دستشویی هایی که طرح مدرن و فلت دارند استفاده کنید. تا نه تنها جلوه ی زیبایی را ایجاد کند بلکه بتوانید از کابینت روشویی جا دادن وسایل کمک بگیرید اگر دکوراسیون داخلی محیط به سبک کلاسیک است مثلا ستون هایی با طرح های رومی دارد و یا نقش و نگار سلطنتی دارد. سرویس های کلاسیک هم هماهنگ با قسمت های دیگر محیط میتوانند باشند هم انواع مختلفی از آن ها در بازار موجود هستند که میتوان در سرویس بهداشتی از آن ها استفاده کرد و هم در اتاق های خواب و مستر. و حتی اتاق های هتل ها. اگر دکوراسیون داخلی محیط با طرح و نگار طبیعت است و علاقه مند به استفاده از متریال هایی هستید که شما را به یاد طبیعت می اندازد سرویسهای طرح چوب مناسب است. راهنمای خرید روشویی و اگر فضای خانه به شکل ساده طراحی شده است سرویس های مدرن میتوانند مناسب باشند.

به این مقاله امتیاز دهید

فرم ثبت نظر

شما هم میتوانید در مورد این مقاله نظر بدهید

محصولی یافت نشد