درباره ما

گروه صنعتی لومیکس فعالیت خود را از سال 1385 در صنعت تولید کابینت روشویی تمام PVC و آینه و آینه باکس آغاز و تولید و عرضه کرده است . این شرکت با استفاده از دستگاه های جدید و مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجریه، محصولی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی تولید می کند. محصولات تولیدی گروه صنعتی لومیکس برای سنگ های روشویی تولید داخل و خارج از کشور استفاده می شود. محصول تولیدی از ورق تمام PVCتولید می شود و رنگ استفاده شده به مدت 10 سال ضمانت دارد. گروه صنعتی لومیکس به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت کابینت سازی شناخته می شود و محصولات تولیدی خود را از طریق شبکه گسترده فروش در سراسر کشور توزیع می کند.

همچنین گروه صنعتی لومیکس در طی سالهای اخیرطی 3 دوره درسال 95و سال 96و سال 97 در نمایشگاه های بین المللی و در نمایشگاه توسعه و تجارت ایران با کشورهای همسایه در سال 97 حضور بهم رسانده است .

- گروه صنعتی لومیکس علاوه بر نمایندگان داخلی کشور عزیزمان نمایندگان از کشور به خصوص عراق را دارا می باشد و در حوزه صادرات در سالهای حمایت از کالای ایرانی نقش مهمی را ایفا می کند.

- خدمات پس از فروش گروه صنعتی لومیکس در رده صنفی خوددرطی سالهای خدمت خود بی نظیر بوده است و مشتری مداری را جزء الویت های خود قرارداده است .

تهران –چهاردانگه –گلشهر –انتهای خیابان خزایی –پلاک 26 عراق - بغداد - کمپ ساره - مقابل شرکت چیپس لیز - 009647710948286
3319746443